Naším posláním je
vaše pevné zdraví a dlouhý život!

Špičková lékařská péče v Praze jen pár minut od vás

Z výzkumů vyplývá, že obezita a chronická onemocnění zvyšují riziko úmrtí na Covid-19 o téměř 50 procent. Studie také ukazují, že začneme-li po padesátce dodržovat zdravý životní styl, můžeme si tím významně prodloužit život – ženy o 14 a muži o 12 let. Zaměřujeme se na prevenci chronických onemocnění s cílem zachraňovat lidské životy v době covidové pandemie i po jejím odeznění.

O společnosti
Concierge Medicine Europe

Rychlý přístup k osobnímu lékaři a zaměření na prevenci chronických onemocnění jsou v dnešní době naprosto nezbytné. Společnost Concierge Medicine Europe vám garantuje vyšetření u vašeho osobního lékaře v den objednání či nejpozději následující den. V rámci programu 360° Prevention and Care poskytujeme tu nejlepší lékařskou péči a prevenci pro vaše pevné zdraví a dlouhý život.

 

Dozvědět se více
Naším zakladatelem je Wolfram Schleuter, podnikatel, který má více než třicetileté zkušenosti se zakládáním úspěšných firem orientovaných na spotřebitele. Poté, co jakožto pacient okusil skutečně prvotřídní zdravotní péči na světově proslulé klinice Mayo, dostal nápad vytvořit vůbec první evropskou kliniku založenou na modelu „concierge medicine“, která by se zaměřovala na preventivní a lifestylovou medicínu. Po letech studia lékařského řízení a managementu na Harvardově lékařské škole (Harvard Medical School, HMS), Škole veřejného zdraví T.H. Chana při Harvardově univerzitě (Harvard T.H. Chan School of Public Health) a věhlasné Clevelandské klinice byl Wolfram Schleuter jmenován vyslancem Evropské asociace lifestylové medicíny.

K realizaci jeho vize se mu podařilo získat a nadchnout spoluzakladatelku a zdravotní ředitelku MUDr. Janu Yanovou. Během své 25-leté lékařské praxe pracovala jak doma, tak v zahraničí. Zpočátku jako vědecký asistent na Universitní nemocnici v Taipei, Tchaiwan, dále jako Assistant Professor na Lékařské fakultě Hong Kong Univerzity, kde přednášela v oboru Praktické lékařství a Veřejné zdravotnictví a získala titul MFMPH z Velké Británie. Po návratu do Čech vedla déle jak 10 let pobočku privátní premiové lékařské kliniky v Praze.

Společně se jim podařilo získat ke spolupráci některé z nejuznávanějších pražských lékařů, kteří mají dlouholetou praxi v mezinárodních lékařských střediscích nejen v českém hlavním městě, ale i v zahraničí.

Výsledkem těchto snah je Centrum excelence pro preventivní a lifestylovou medicínu, které poskytuje lékařskou péči světové úrovně a pomáhá vám plnit předsevzetí v oblasti zdraví a wellness.

Pečujeme o vás
jako o vlastní rodinu

Největší plus spočívá v tom, že váš osobní lékař může pečovat maximálně o 650 pacientů (ve světě je běžné, že jeden praktický lékař má pod sebou více než 2500 pacientů).

Lékař, který vás dobře zná, vám bude moci poskytnout mnohem kvalitnější personalizovanou péči. Budete tak mít k dispozici nejen špičkového lékaře, ale také spolehlivého partnera, který bude pečovat o vaše zdraví a duševní pohodu.

Preventivní a
lifestylová medicína

Centrum excelence

Jsme jedním z prvních Center excelence v oblasti preventivní a lifestylové medicíny, v nichž mají osobní lékaři více času zaměřovat se na prevenci a při léčbě přistupovat k pacientovi s důstojností a úctou. Odborníci v oblasti medicíny, výživy a fitness spolupracují pod jednou střechou v dobře dostupné lokalitě na Praze 4, kam se pohodlně dostanete autem, metrem i tramvají. Vyzkoušejte si program špičkové lékařské péče a prevence 360° Prevention & Care, jehož cílem je vaše pevné zdraví a dlouhý život.

Péče světové kvality

Naši osobní lékaři v Praze spolupracují se špičkovými specialisty po celém světě, aby dosáhli jediného cíle: zdraví vašeho i vaší rodiny.

V kritických i méně závažných případech děláme první poslední, abychom pro vás zajistili nejkvalitnější léčebná doporučení od nejšpičkovějších expertů v oboru.

Konzultace vedeme se smluvními specialisty z Center excelence, kteří pracují v desítce nejlepších nemocnic ve Spojených státech a nejrenomovanějších nemocnicích v Evropě.

Náš tým

Cílem týmu našich specializovaných lékařů v Concierge Medicine je zdraví a duševní pohoda pacientů ruku v ruce s prevencí. Naši lékaři absolvovali studia na tuzemských i zahraničních univerzitách a jsou plně oddáni našemu poslání, jehož cílem je vaše pevné zdraví a dlouhý život.

MUDr. Jana Yanová
Praktický lékař, Medical Director
MUDr. Henrieta Mavrogeni
Praktický lékař
MUDr. Ivana Vaněčková
Pediatr
MUDr. Jitka Brázová, Ph.D.
PEDIATR, ALERGOLOG / IMUNOLOG
MUDr. Jaroslav Kraus, Ph.D., MBA, LL.M.
ORL (UŠNÍ, NOSNÍ, KRČNÍ)
MUDr. Monika Čermáková
Alergolog / Imunolog
MUDr. Pavla Bednářová
Radiolog
MUDr. Dita Sýkorová
Dermatolog
MUDr. Lukrécie Tatárová MBA
Gynekolog

MUDr. Jan Lesenský
Onkologické Ortopedie

MUDr. Eva Kořenková
Gynekolog

Mgr. Petra Seidlová, Cert.MDT
Fyzioterapeut
MUDr. Zuzana Hendrickson
Oftalmolog
Mgr. Barbora Downes
DĚTSKÁ PSYCHOLOGIE/ PSYCHOLOGIE
MUDr. Martin Kasparek
ORTOPED /ORTHOPEDIST
Mgr. Papaj Lucie, DiS.
FYZIOTERAPEUT/osobní trenér
Ondřej Jégl
Hlavní sestra
Nikola Moravcová, DiS.
Všeobecná zdravotní sestra
Nika Holčáková, DiS.
Dětská sestra

Naše specializovaná oddělení

Concierge Medicine Europe Vám nabízí širokou škálu specialistů v různých lékařských odvětvích – všichni naši lékaři mají přístup k nejnovějším diagnostickým metodám a lékařskému vybavení. Od našich doktorů a specialistů očekávejte pouze špičkovou a profesionální péči. Návštěvu u někerých našich specialistů sjednáme na jiných pracovištích – tito jsou označeni *.

Alergologie / imunologie

Coaching lifestylové medicíny

dermatologie

Dětská endokrinologie
Dětská fyzioterapie
Dětská oftalmologie
Dětská psychologie

Endokrinologie

Genetické poradenství*

Gynekologie

interní medicína

kardiologie

Kardiologie (arytmologie)
Kardiologie (preventivní)
Léčba bolesti zad
Nefrologie

nutriční medicína

oftalmologie

ORL
(ušní, nosní, krční)

Ortopedie

Onkologické Ortopedie

Pediatrie

Porodník a Genetik

pneumologie*
(plicní lékařství)

Prenatální medicína*
Psychiatrie*

Psychologie

Radiologie*

rehabilitace

Rehabilitační lékařství
Spánková medicína

Ultrasonografie

urologie

Co je tak jedinečného
na Concierge Medicine?

Realita dnešní zdravotní péče:

  • Až 2 500 pacientů na jednoho lékaře
  • Dlouhá čekací doba i na krátké vyšetření
  • Čas vyhrazený u lékaře umožňuje pouze léčbu příznaků nemocí
  • Omezená spolupráce mezi lékaři
  • Neosobní call centra a často dlouhé čekací doby

U Concierge Medicine je to jinak:

  •  Maximálně 650 pacientů na jednoho lékaře
  • Vyšetření v den objednání či následující den v akutních případech (osobně nebo virtuálně dle vašeho přání)
  • Lifestylová a preventivní péče
  • Posouzení navrhované léčby dalšími specialisty z celého světa
  • Přímý kontakt s lékařem

Špičková lékařská péče v Praze jen pár minut od vás

Pro rodiny i jednotlivce

Naše špičkové zdravotní plány připravujeme na míru přímo pro VÁS. Tyto plány vám zajistí tu nejlepší péči a prevenci na základě protokolů našich mezinárodních Center excelence.

Family Health Office

Další informace budou brzy přidány.

Členství VIP
Premium Concierge

Naše VIP prémiové členství Concierge je zlatým standardem prevence a péče světové úrovně, které je určeno těm nejnáročnějším klientům a jejich blízkým.

Členství 360°
Prevention and Care

Cílem tohoto jedinečného členského programu, vytvořeného na základě hodnot Centra excelence pro preventivní a lifestylovou medicínu, je vaše trvalé zdraví a delší život. Můžete si být jisti, že v rámci tohoto programu bude o vaše zdraví postaráno skutečně po všech stránkách. Základním prvkem tohoto typu členství je prevence chronických onemocnění.

Členství Premium
Plus Concierge

Budete mít k dispozici svého osobního lékaře, který pečuje pouze o 650 pacientů. Zároveň získáte přístup k našemu týmu specialistů pracujících společně pod jednou střechou, kteří mají jedno a to samé poslání: vaše pevné zdraví. Samozřejmostí je osobní přístup, který si bezpochyby zasloužíte. Flexibilní členství Premium Plus Concierge, které odpovídajícím způsobem reaguje na vaše specifické potřeby, vám pomůže zajistit šťastnější a zdravější budoucnost pro vás i vaše blízké.

Členství
Essential Concierge

Náš členský program Essential Concierge kombinuje výhody programu Concierge s individuálním přístupem a nejlepší zdravotní péčí s cílem vytvořit základ pro dlouhý a zdravý život všech našich klientů.

Špičková lékařská péče

Centrum excelence pro
preventivní a lifestylovou medicínu

Lifestylová medicína je odvětvím tzv. medicíny založené na důkazech, známé spíše pod anglickým termínem Evidence-Based Medicine či zkratkou…

Zdravotní způsobilost
a léčba a prevence bolesti zad

Bolest zad je hlavním faktorem pracovních absencí, snížené aktivity a zhoršené kvality života. Aby bylo možné zajistit trvalou úlevu od chronických…

Posouzení
navrhované léčby

V souladu s našimi vysoce kvalitními službami, které naše členství nabízí, spolupracujeme se špičkovými specialisty z celého světa i z našich mezinárodních Center …

Komplexní krytí
světové kvality

Aby bylo možné zajišťovat špičkovou lékařskou péči, je k tomu potřeba vysoce specializovaný tým, který v případě nemoci dokáže určit, jaké zdravotnické zařízení je pro léčbu …

Pro firmy a manažery

Naše špičkové zdravotní plány připravujeme na míru přímo pro VÁS. Tyto plány vám zajistí tu nejlepší péči a prevenci na základě protokolů mezinárodních Center excelence.

Šestihodinové
lékařské prohlídky pro manažery:

Od hlavy až k patě během jediné návštěvy

Manažeři a další vedoucí pracovníci jsou kvůli stresu, náročné pracovní době a nedostatku kvalitního spánku vystavováni mimořádné pracovní zátěži, což s sebou samozřejmě nese řadu zdravotních rizik. Patří mezi ně vysoký krevní tlak, obezita, ale také další rizikové faktory způsobující srdeční choroby a mozkové příhody. Co víc, tito lidé jsou také vystaveni vyššímu riziku spojeným s virovými onemocněními jako je Covid-19.

Lékařské prohlídky pro manažery jsou preventivními lékařskými vyšetřeními, jejichž hlavním cílem je zachovat pracovní výkonnost a přitom zlepšit zdravotní stav a udržovat ho na odpovídající úrovni. V rámci těchto vyšetření se věnuje pozornost případným zdravotním rizikům, a jsou-li nějaká odhalena, nasazuje se již v rané fázi vhodná preventivní léčba.

Všechny naše programy a členství lze přizpůsobit specifickým potřebám vaší společnosti. Obraťte se na nás s žádostí o individuální posouzení a my s vámi prodiskutujeme, jak můžete své nejlepší pracovníky udržet ve špičkové psychické i fyzické kondici.

Je-li do členského programu VIP Premium Concierge, 360° Prevention & Care či Premium Plus Concierge zařazeno více než 10 zaměstnanců, budou se na ně vztahovat speciální výhody. Pokud nám firma svěří péči o zdraví nejméně 10 svých zaměstnanců, její generální ředitel bude automaticky moci využívat výhod našeho nejexkluzivnějšího členského programu.

Stát se naším členem
je snazší, než si myslíte

Přijďte se podívat

Prohlédněte si naše zdravotnické zařízení a seznamte se s našimi lékaři a dalšími zdravotnickými specialisty. Během návštěvy můžete využít bezplatnou analýzu složení těla a zároveň od nás obdržíte lékařskou zprávu na míru. To vše bez jakýchkoliv závazků a povinností.

Staňte se členy

Zjistěte, jaké členské programy nabízíme, a vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Užívejte si zdravotní péči světové úrovně

Můžete si být jisti, že vaše zdraví je u nás v nejlepších rukou.

Stáhněte si
naši e-knihu

Zjistěte, jak můžete z tohoto inovativního konceptu personalizované lékařské péče pro sebe i svoji rodinu vytěžit maximum.

Stáhněte si naši e-knihu

Find out how to make the most out of this innovative concept in Personalized Medical Care for you and your family.

Zůstaňte zdraví,

žijte déle

Staňte se našimi členy a začněte využívat kvalitní zdravotní péči, jakou zasluhujete.

Navštivte
Concierge Medicine Europe

Špičková lékařská péče jen pár minut od vás

E-mailová adresa:

team@conciergemed.cz

Telefon:

+420 296 226 000

Adresa:

Parkview by Skanska
Pujmanové 1753/10a
140 00 Praha 4, Česká republika

Sledujte nás:

Špičková lékařská péče v Praze jen pár minut od vás

Specializovaná péče a naše nabídka

Centrum excelence pro preventivní a lifestylovou medicínu

Ergometrie

Audiogram

Ultrazvuk břišní aorty

Kardiopulmonální zátěžové testy pro sportovce a jedince podávající vysoké výkony

Analýza složení těla

4D ultrazvuk

Elektrokardiogram

Léčba a prevence bolesti zad

Analýza pleti

Zdravotní způsobilost

Kapslová kolonoskopie