Manager
Check-up

(Manažerské prohlídky)

Nábor a udržení talentovaných pracovníků: absolutní ocenění

V době, kdy je zdraví bezprecedentním středem všeobecné pozornosti, je účinná prevence hrazená zaměstnavatelem vysoce ceněným benefitem. Možnost individuálních lékařských prohlídek pro manažery vám zajistí konkurenční výhodu, díky které si vaše firma udrží své nejlepší pracovníky a zároveň bude atraktivnější pro potenciální nové zaměstnance. A to je v dnešní honbě za talentovanými profesionály cennější než kdy jindy.

Kontaktujte nás
Manažerské prohlídky

Co je to lékařská
prohlídka pro manažery?

Manažeři a další vedoucí pracovníci jsou kvůli stresu, náročné pracovní době a nedostatku kvalitního spánku vystavováni mimořádné pracovní zátěži, což s sebou samozřejmě nese řadu zdravotních rizik. Patří mezi ně vysoký krevní tlak, obezita, ale také další rizikové faktory, které přispívají k srdečním chorobám a mozkovým příhodám. Tito lidé jsou navíc vystaveni také poměrně novému druhu rizika, které souvisí s onemocněním Covid-19.

Lékařské prohlídky pro manažery jsou preventivními lékařskými vyšetřeními, jejichž hlavním cílem je udržet jejich pracovní výkonnost i zdravotní stav na odpovídající úrovni. V rámci těchto vyšetření se věnuje pozornost případným zdravotním rizikům, a jsou-li nějaká odhalena, nasazuje se již v rané fázi vhodná preventivní léčba.

Firmy kvůli krizi ve zdravotnictví nemohou přicházet o talentované a výkonné pracovníky, kteří jsou pro jejich chod klíčoví. Toto riziko proto musí minimalizovat prostřednictvím specializovaných lékařských prohlídek, které jdou nad rámec obvyklých rutinních vyšetření.

Výhodou lékařských prohlídek pro manažery je to, že doba potřebná pro jejich absolvování je snížena na nejnutnější minimum. To znamená, že veškerá nezbytná vyšetření zaberou pouhý půlden. Další výhodou je, že se všechna vyšetření provádějí na jediném místě. Po nich následuje podrobné lékařské hodnocení a případné návrhy změn životního stylu – to vše s využitím nejlepšího know-how v oblasti preventivní a lifestylové medicíny. Protože jsou naši lékaři specialisty na lifestylovou medicínu, využívají své špičkové znalosti k vytváření individuálních zdravotních plánů, které manažerům umožní zachovat si pevné zdraví, zůstat aktivní a žít déle.

Podrobnosti
Která vyšetření se provádějí v rámci lékařské Prohlídky Pro Manažery?

Která vyšetření se
provádějí v rámci lékařské prohlídky pro manažery?

Naše unikátní šestihodinová prohlídka celého těla:

Tyto lékařské prohlídky se zaměřují zejména na včasné odhalení takových onemocnění, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak, rakovina a ischemické choroby srdeční, tedy chronická onemocnění, jimž lze individuální úpravou životního stylu předcházet a někdy také zvrátit jejich průběh.

Součástí lékařské
prohlídky pro manažery je mimo jiné:

 • Podrobné vyšetření osobním lékařem s přihlédnutím na pacientovu a rodinnou anamnézu, a to včetně stavu imunizace a identifikace rizikových faktorů
 • Laboratorní vyšetření
 • Analýza složení těla
 • Ultrazvukové vyšetření vnitřních orgánů radiologem
 • Vaskulární ultrazvuková diagnostika kardiologem
 • Rozsáhlá kardiologická prohlídka kardiologem
 • Oční vyšetření oftalmologem
 • Kožní vyšetření dermatologem
 • Screening spánkové apnoe (domácí test)
 • Podrobný závěrečný pohovor s osobními lékaři, diskuse o zdravotním stavu a výsledcích vyšetření, individuální zdravotní plán a doporučení v oblasti životního stylu
 • Následné sezení s Lifestyle koučem – v samostatný den

Manager Check-up

Lékařská prohlídka pro manažery za 49 000,- Kč

Podrobnosti

Premium
Check-Up

Na základě zpětné vazby od klientů jsme vytvořili kratší verzi naší manažerské kontroly. Náš „Premium Check-up“ je ideální jako následná kontrola nebo pro „střední manažery“.

Naše prohlídka Premium Vám poskytne klid a jistotu. Jde o rozsáhlé vyšetření, při kterém budou dva lékaři a kouč životního stylu pracovat jako tým. Nabízíme Vám preventivní prohlídku a zároveň doporučení a koučování založené na Life Style principech. Chceme Vám pomoci žít déle v plné síle a zdraví!

Součástí Prémiové lékařské
prohlídky je mimo jiné:

 • Před návštěvou máte možnost vyplnit individuální dotazník/hodnocení životního stylu online v pohodní domova.
 • Náš zkušený lékař věnuje během rozsáhlé zdravotní prohlídky spoustu času Vaší rodinné a osobní anamnéze, zdravotním problémům, životnímu stylu a Vašim případným obavám.
 • Rozsáhlá analýza krve a moči
 • Marker srdečního rizika – lipoprotein a
 • Screening PSA rakoviny prostaty
 • EKG v klidovém stavu
 • Ultrasonografie dutiny břišní
 • Vysvětlení a komentář k výsledkům, doporučení týkající se medikace, diety, úpravy životního stylu a dalších následných vyšetření
 • Pohovor s koučem životního stylu (jiný den)

Premium Check-up

Prémiová lékařská prohlídka za 15 000,- Kč

Kontaktujte nás

Kdy by měly
firmy přistoupit k lékařským prohlídkám svých manažerů?

Zdraví je jedním z nejhodnotnějších statků, které člověk má. Je základem vysoké kvality života. A proto je v zájmu každé firmy, aby o zdraví svých lidí pečovala.

Společnosti mají ovšem v rámci zachování konkurenceschopnosti také zvýšený zájem na udržení výkonnosti svých zaměstnanců. To se týká zejména vysoce postavených jednotlivců, jako jsou manažeři, obchodní partneři v právnických a auditorských firmách a další špičkoví specialisté. Možnost těchto zdravotních prohlídek je rozhodujícím faktorem při náboru nových manažerů; stávající manažery zase tato nabídka motivuje k tomu, aby vůči firmě zůstávali loajální, neboť je postaráno o jejich zdraví.

Kdy by měly firmy přistoupit k lékařským prohlídkám svých manažerů?

Doplňková lékařská
vyšetření a programy

Naše špičkové zdravotní plány připravujeme na míru přímo pro VÁS. Tyto plány vám zajistí tu nejlepší péči a prevenci na základě protokolů našich mezinárodních Center excelence.

Program
Manager Fitness

Součástí tohoto exkluzivního programu je využívání specializovaného přístroje MedX, které je jediným svého druhu v Praze. Pro prevenci bolestí zad a posílení některých hlavních svalů stačí tento přístroj používat pouhých 15 minut týdně.

Program Manager Fitness
Vyšetření ve spánkové laboratoři

Vyšetření ve
spánkové laboratoři

Ve spolupráci s jednou z místních nemocnic poskytujeme noční vyšetření ve spánkové laboratoři. Jeho cílem je vyloučit spánkovou apnoe, která je u manažerů poměrně rozšířená. Mezi symptomy této poruchy patří spánek bez pocitu odpočinku, velká ospalost ráno či během dne, problémy s udržováním pozornosti a ranní bolesti hlavy. Naši osobní lékaři vám rádi poradí a doporučí další postup.

Syndrom vyhoření
a prevence deprese

Manažeři v důsledku stresu a nadměrného pracovního nasazení často trpí syndromem vyhoření a depresemi.

Naši osobní lékaři s vámi mohou diskrétně prodiskutovat, jak vám můžeme pomoci s koučováním a terapeutickou intervencí při prevenci a léčbě depresí a syndromu vyhoření.

Podívejte se, jaké metody používáme v Concierge Medicine Prague ke zmírnění stresu a boji proti syndromu vyhoření
Syndrom vyhoření a prevence deprese

Slevy
na členství

Cílem našich členských programů je, abyste se, alespoň co se zdraví týče, nemuseli po celý rok o nic obávat. Každý náš osobní lékař se stará pouze o 650 pacientů (ve srovnání s běžnými praktickými lékaři, kteří pod sebou někdy mívají až 2500 pacientů), což vám garantuje, že můžete přijít na vyšetření už v den objednání či následující den. Zároveň vás ujišťujeme, že se u svých pacientů intenzivně zaměřujeme nejen na léčbu, ale také na prevenci a péči.