Centrum excelence
pro preventivní a lifestylovou medicínu

ŠPIČKOVÁ LÉKAŘSKÁ PÉČE V PRAZE JEN PÁR MINUT OD VÁS

Jako jedno z prvních evropských Center excelence jsme stanovili zlatý standard pro prevenci, léčbu a zvrácení průběhu chronických onemocnění. Víceoborový tým osobních lékařů, výživových poradců, osobních trenérů a dalších zdravotních profesionálů se řídí osvědčenými postupy Evropské organizace pro lifestylovou medicínu (ELMO), v níž náš zakladatel působí jako vyslanec pro Českou republiku. Všichni naši osobní lékaři jsou členy organizace ELMO a v této oblasti patří mezi experty na školení a rozvoj osobnosti.

Standardní péče
v dnešní zdravotní praxi

Program 360° Prevention and Care

Jakožto Centrum excelence preventivní a lifestylové medicíny přistupujeme ke zdravotní péči a prevenci odlišným způsobem. Naším cílem jsou dlouhá léta zdravého a kvalitního života našich klientů!

Naše poslání

Naším posláním jsou dlouhá léta zdravého života našich klientů. K dosažení tohoto cíle využíváme principů lifestylové medicíny jakožto standardu nejvyšší kvality, který splňuje či dokonce převyšuje současné požadavky.

Domluvte si s námi ještě dnes osobní schůzku a prohlídku naší kliniky, případně konzultaci po internetu. Společně prodiskutujeme, jak vám můžeme pomoci dosáhnout vašich osobních cílů v oblasti péče o zdraví!

Slibujeme, že o vás vždy budeme pečovat jako o vlastní rodinu

Kontaktujte zakladatele společnosti a generálního ředitele Wolframa Schleutera na e-mailové adrese: wschleuter@conciergemed.cz

Jsme jedním z prvních
Center excelence pro preventivní a lifestylovou medicínu v Evropě

Jsme jedním z prvních
Center excelence pro preventivní a lifestylovou medicínu v Evropě

Co je to
lifestylová medicína?

Lifestylová medicína je odvětvím tzv. medicíny založené na důkazech, známé také pod anglickým termínem Evidence-Based Medicine či zkratkou EBM. Komplexní změny životního stylu (mezi které patří strava, fyzické aktivity, překonávání stresu, navazování a udržování sociálních vztahů a životní prostředí) se v tomto podoboru využívají k prevenci, léčbě a zpomalení progrese chronických onemocnění, a to tím, že se řeší jejich základní příčiny. Mezi lékařské intervence v rámci lifestylové medicíny patří vyhodnocení zdravotních rizik, poradenství pro změnu zdravotních návyků a klinická aplikace změn v životním stylu.

Navštivte
Concierge Medicine Europe

Špičková lékařská péče jen pár minut od vás

E-mailová adresa:

team@conciergemed.cz

Telefon:

+420 296 226 000

Adresa:

Parkview by Skanska
Pujmanové 1753/10a
140 00 Praha 4, Česká republika

Sledujte nás:

Špičková lékařská péče v Praze jen pár minut od vás

Specializovaná péče a naše nabídka

Centrum excelence pro preventivní a lifestylovou medicínu

Ergometrie

Audiogram

Ultrazvuk břišní aorty

Kardiopulmonální zátěžové testy pro sportovce a jedince podávající vysoké výkony

Analýza složení těla

4D ultrazvuk

Elektrokardiogram

Léčba a prevence bolesti zad

Analýza pleti

Zdravotní způsobilost

Kapslová kolonoskopie